Fifa Grand League

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

3 participanți

    Reclamatii

    Bogdan
    Bogdan
    Admin


    Mesaje : 362
    Data de inscriere : 18/04/2014
    Varsta : 26

    Reclamatii         Empty Reclamatii

    Mesaj Scris de Bogdan Joi Iun 26, 2014 9:48 am

    Aici se vor face reclamatiile din aceasta liga!!!
    sammy28
    sammy28


    Mesaje : 26
    Data de inscriere : 01/05/2014

    Reclamatii         Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de sammy28 Lun Iun 30, 2014 3:52 pm

    Barcelona - Chesterfild 

    De fiecare data cand aveam corner de batut el iesea cu portarul stiu k este o regula ca nu este voie si va pierde meciul . Nu am avut un prgram anume sa fac mai multe serii si am facut pe PrtSc SysRq totusi este o dovada in care arata k el iese cu portarul cand eu bateam corner.

    http://postimg.org/image/lwjli3reb/
    Bogdan
    Bogdan
    Admin


    Mesaje : 362
    Data de inscriere : 18/04/2014
    Varsta : 26

    Reclamatii         Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Bogdan Lun Iun 30, 2014 4:46 pm

    sammy28 a scris:Barcelona - Chesterfild 

    De fiecare data cand aveam corner de batut el iesea cu portarul stiu k este o regula ca nu este voie si va pierde meciul . Nu am avut un prgram anume sa fac mai multe serii si am facut pe PrtSc SysRq totusi este o dovada in care arata k el iese cu portarul cand eu bateam corner.

    http://postimg.org/image/lwjli3reb/


    Asa este e dovada calara ca a iesit cu portarul va pierde meciul cu 3-0
    Sumudica
    Sumudica


    Mesaje : 14
    Data de inscriere : 27/06/2014

    Reclamatii         Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Sumudica Lun Iun 30, 2014 9:34 pm

    Bogdan a scris:
    sammy28 a scris:Barcelona - Chesterfild 

    De fiecare data cand aveam corner de batut el iesea cu portarul stiu k este o regula ca nu este voie si va pierde meciul . Nu am avut un prgram anume sa fac mai multe serii si am facut pe PrtSc SysRq totusi este o dovada in care arata k el iese cu portarul cand eu bateam corner.

    http://postimg.org/image/lwjli3reb/


    Asa este e dovada calara ca a iesit cu portarul va pierde meciul cu 3-0
    ba frate eu nu am mai jucat fifa de 1 an cand jucam pe toate campionatele se ieseam cu portarul pana in 6 metri cum nu am voie acum sa mai ies eu nu am stiut ca nu am voie e nedrept putea sa imi zica de la primu meci nu sa castige asa cu japca.. dar daca vrei sa ii dai 3-0 dai e doar un joc Smile
    Sumudica
    Sumudica


    Mesaje : 14
    Data de inscriere : 27/06/2014

    Reclamatii         Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Sumudica Lun Iun 30, 2014 9:38 pm

    Sumudica a scris:
    Bogdan a scris:
    sammy28 a scris:Barcelona - Chesterfild 

    De fiecare data cand aveam corner de batut el iesea cu portarul stiu k este o regula ca nu este voie si va pierde meciul . Nu am avut un prgram anume sa fac mai multe serii si am facut pe PrtSc SysRq totusi este o dovada in care arata k el iese cu portarul cand eu bateam corner.

    http://postimg.org/image/lwjli3reb/


    Asa este e dovada calara ca a iesit cu portarul va pierde meciul cu 3-0
    ba frate eu nu am mai jucat fifa de 1 an cand jucam pe toate campionatele se ieseam cu portarul pana in 6 metri cum nu am voie acum sa mai ies eu nu am stiut ca nu am voie e nedrept putea sa imi zica de la primu meci nu sa castige asa cu japca.. dar daca vrei sa ii dai 3-0 dai e doar un joc Smile
    si inca ceva in regulament scrie ca nu am voie sa ies cu portarul pana in 6 metri ?? arata-mi si mie te rog !
    sammy28
    sammy28


    Mesaje : 26
    Data de inscriere : 01/05/2014

    Reclamatii         Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de sammy28 Mar Iul 01, 2014 10:08 pm

    Uite prietene regulamentul aici , scrie mare si frumos cu albastru la regulament de joc 

     Este interzisa miscarea portarului inaintea executarii cornerului (cu ajutorul tastei Shift).
    sammy28
    sammy28


    Mesaje : 26
    Data de inscriere : 01/05/2014

    Reclamatii         Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de sammy28 Mar Iul 01, 2014 10:09 pm

    sammy28 a scris:Uite prietene regulamentul aici , scrie mare si frumos cu albastru la regulament de joc 

     Este interzisa miscarea portarului inaintea executarii cornerului (cu ajutorul tastei Shift).
    Daca se dovedeste prin ajutorul printurilor ca ati mutat de mai mult de 2 ori portarul, veti pierde meciul respectiv la masa verde !  

    Continut sponsorizat


    Reclamatii         Empty Re: Reclamatii

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat

      Subiecte similare

      -

      Data/ora curentă este: Dum Mai 19, 2024 8:33 am